Історії людей з життя, після яких бідолахи досі не можуть бути вдома одні

Ці моторошні історії роками розповідали хіба що друзям і родичам, боячись поділитися з рештою світу. Зараз вони стали відомі, і такий жах вразить кого завгодно, інформує Ukr.Media.

По всьому тілу пробігло тремтіння

Десь 15 років тому я намагалася заснути, коли колишній з ранку встав з ліжка і почав збиратися на роботу. Іноді він робив зарядку перед душем, але тоді з якоїсь причини вирішив тренуватися прямо в спальні. Я дуже хотіла спати і, не відкриваючи очей, просто намагалася ігнорувати його дихання, яке ставало все важче, він почав хрипіти. Я так розлютилася. Повернулася, щоб сказати йому згортатися, відкриваю очі, а в кімнаті нікого немає. Зітхання в момент пропали, а по всьому тілу пробігло тремтіння. Вийшла з кімнати і виявила, що він весь цей час був на другому поверсі в душі.

Фантомний тато

Мій чоловік нещодавно влаштувався на нічну роботу, щоб хоч якось виживати під час карантину. Він працював там всього пару тижнів з дев'ятої вечора до шостої ранку. Одна з ночей нічим не відрізнялася від інших… спочатку. Він пішов з дому близько 20:15. Разом з 11-річною дочкою вирішили влаштувати вечір кіно. Близько 11 ночі я почула дзвін ключів в задніх дверях і ті звичайні звуки, які видає чоловік, коли приходить додому. Я виповзаю на кухню, щоб переконатися, що це він, і це був він. Сказав, що йому потрібен наколінник, який він забув. Пройшов по коридору, привітався з дочкою, піднявся наверх. Спустився, поцілував мене і знову пішов.

Фільм закінчився, і ми лягли спати. Вранці, коли він повернувся додому, я якось пожартувала про те, що він забув наколінник. Він був збитий з пантелику, і тоді я нагадала йому про попередній вечір. Наша дочка підтвердила все, що я сказала, але він все одно не розумів, про що я говорила. Тоді я вирішила показати йому записи з камер відеоспостереження. Але на кадрах не було і натяку на те, щоб він повертався тієї ночі додому.

Моя дочка і я обидві чули його, бачили його, і я торкалася до нього. Але в цей час його просто не було вдома. Більше нічого незвичайного в ту ніч не сталося. Ми не маємо уявлення, що це було.

Не залишай мене!

У дев'ятому класі ми з моїм кращим другом ночували у мене вдома. Мої батьки і молодший брат поїхали до наших родичів, тому ми були вдома одні. Коли стемніло, почали дивитися фільм по телевізору, який стояв поруч з отвором на кухню, в спальню і підвал. Миттєво я побачив жіночу фігуру, застиглу в дверях обличчям до мене. Я чомусь інстинктивно сказав їй: "не залишай мене!". Друг, що лежав на іншому дивані, теж побачив фігуру і сказав мені: "не хвилюйся, він зараз піде", думаючи, що це мій молодший брат. Але постать просто зникла, немов туман, в іншій кімнаті. Ми подивилися один на одного і усвідомили, що тільки що сталося. Потім швидко включили все світло в будинку і сіли ближче один до одного. Нам зараз по 28 років, і ми досі поняття не маємо, хто або що це було і чому я сказав те, що сказав. Але я все ще часто думаю про це.

Чоловік у капелюсі

Це сталося, коли я була зовсім дитиною. Раніше я спала з закритими дверима. Пам'ятаю, як одного разу посеред ночі я почула, як двері рипнули. Коли я відкрила очі, в темряві змогла розрізнити лише фігуру дивної високої людини в капелюсі і пальто. Він просто сидів на моєму ліжку і дивився на двері. Це тривало кілька хвилин, перш ніж він встав і пішов. У мене не так багато спогадів про дитинство, але це я пам'ятаю дуже добре.

Привітання будинкового

Багато років тому, через кілька тижнів після того, як я переїхала в квартиру, в якій живу досі, моя кішка розбудила мене посеред ночі. Чому — не знаю, а тоді я щось почула і встала, щоб розібратися. Спустилася на кухню і побачила, що всі шафки (а їх 11) зверху і знизу відкриті. Подумала тоді: "Ну, ладненько". Закрила все і пішла спати, не вилазячи з-під ковдри до кінця ранку.

До цього дня, 11 років по тому, я досі поняття не маю, що там сталося, але я впевнена, що це просто домовик вирішив так привітатися зі мною.

Джерело