Іконостас дрогобицької церкви Св.Юра відновлюють у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України —

Дрогобич Новини  Іконостас дрогобицької церкви Св.Юра відновлюють у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України Дрогобич, Дрогобиччина, Новини Дрогобиччини

Вийшла на фінішну пряму масштабна робота з реставрації іконостаса з церкви Святого Юра Музею “Дрогобиччина”, до якої залучені фахівці науково-дослідних відділів реставрації творів темперного живопису, творів олійного живопису, меблів та етнографічних предметів з дерева, поліхромної скульптури та декоративного рельєфу Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Про це повідомляє офіційна сторінка Центру у фейсбук.

Зокрема майже завершена реставрація ікон праздничкового та апостольського рядів. Іде активна робота над іконами пророчого ряду. Практично добігає кінця реставрація обрамлення.
Реставрація іконостаса є важливим етапом в комплексі заходів, спрямованих на збереження унікальної пам’ятки світової спадщини ЮНЕСКО.
У планах Центру – завершити реставрацію іконостаса до середини цього року, після чого будуть здійснені роботи щодо його монтування.

Фото ННДРЦУ

Джерело