Єдина ветеранська лінія опрацювала близько 12 тисяч звернень ветеранів, ветеранок та їхніх рідних

Близько 12 000 звернень від наших ветеранів, ветеранок та їхніх рідних опрацювали оператори Єдиної ветеранської лінії від квітня 2024 року.

Про це повідомив Урядовий портал.

Єдина ветеранська лінія 0 800 505 217 — це унікальна, безоплатна телефонна лінія, створена для надання всебічної допомоги ветеранам, ветеранкам, їхнім сім’ям та родинам полеглих воїнів.

Цей сервіс впроваджено командою Міністерства у справах ветеранів України у співпраці з Українським Червоним Хрестом у квітні 2024 року.

Найчастіше на лінію звертаються з медичними питаннями та питаннями, що стосуються покращення житлових умов, наданням грошової допомоги та компенсацій, призначення пільг, а також надання юридичної підтримки.

Головна особливість лінії — всебічна компетентність та обізнаність операторів, що не обмежується конкретними сферами. Незважаючи на те, що наразі лінія працює у тестовому режимі, оператори щоденно, з 08:00 до 20:00, опрацьовують тисячі різних запитів.

Лише за один тиждень після запуску е-Посвідчення ветерана у Дії, фахівці Єдиної ветеранської лінії зареєстрували майже півтори тисячі звернень та здійснили понад триста вихідних дзвінків.

У середньому один оператор протягом дня може опрацювати до 100 вхідних дзвінків, надаючи консультації та психосоціальну підтримку, розповів заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько.

Другим вагомим елементом ветеранської лінії, за словами Руслана Приходька, є її розбудова у взаємодії з іншими державними лініями. Адже якщо ветерани звертаються з питань охорони здоров’я, то ми комунікуємо з лініями Міністерства охорони здоров’я.

Якщо звернення пов’язане зі зниклими безвісти або з військовослужбовцями, які перебувають у полоні – взаємодія відбувається з лінією Мінреінтеграції й іншими лініями.

«Ще важливий момент у роботі цього сервісу — це можливість нам як Міністерству аналізувати поле, аналізувати проблемні питання і знаходити шляхи їх регулювання, розуміючи характер тих звернень», — зауважив Руслан Приходько.

Як повідомляла АрміяInform, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка забезпечує фінансування проєкту із запровадження фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб по всій території України — в межах системи переходу від військової служби до цивільного життя.

Джерело

Exit mobile version