Як зробити територію Червоноградського вугільного мікрорегіону не лише економічно стабільною, але й привабливою для туриста? 

1 (2)

Наводимо думки представників профільного середовища, а також представників відповідних територій.

Це питання ми також ставимо перед собою у ході справедливої трансформації. І щоб на нього відповісти, спочатку потрібно визначити, які переваги є в цього регіону порівняно з іншими. Не претендуючи на експертність, просто наводимо думки представників профільного середовища, а також представників відповідних територій,  які намагалися відповісти на це запитання.

Туристичний потенціал територій включає 7 громад Червоноградського району, які багаті культурно-історичною спадщиною, знані визначними постатями відомих українців та мають рекреаційний  потенціал завдяки річкам Західний Буг та Рата. 

«На території району можна створювати різноманітні туристичні маршрути, для прикладу:  Державний історико-культурний заповідник з тисячолітньою історією у м. Белз, церкви, храми і палац Потоцьких у Червонограді, Палац Урбанських-Потоцьких у селі Тартаків. Також можна зробити акцент на національно-визвольній боротьбі українців (Меморіал пам’яті у спаленому с. Іваньки, криївка вояків УПА у с. Гута, меморіальний комплекс жертвам сталінських репресій у с. Лопатин) чи на спортивному туризмі (сплави на байдарках річками Західний Буг і Рата та веслування на байдарках і каное на теплому каналі у м. Добротвір). До слова, ми вже понад рік спільно з громадами займаємось розробкою стратегії туристичного потенціалу Червоноградського вугільного мікрорегіону, об’єднуючи «туристичні родзинки» декількох громад», – розповів Андрій Дяченко, голова Червоноградської РВА.

До теми: На Львівщині провели консультації у межах процесу справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації

Exit mobile version