Як правильно з’єднати борошно і молоко, щоб не утворилося грудок

Борошно і молоко можуть стати основою великого білого соусу або можуть стати кулінарною катастрофою. Однак, оскільки існує більш ніж одна причина, чому борошно може перетворитися на тверде і кускове, коли ви змішуєте його з молоком, існує більше одного способу забезпечити його відсутність. Правильний час, інгредієнти та інструкції — це все, що вам дійсно потрібно, щоб це не відбувалося знову, інформує Ukr.Media.

Крок 1

Розчиніть борошно в каструлі, помішуючи його в рівну кількість жиру, такого як розплавлене масло, маргарин або м'ясні крапельки, перед додаванням в молоко. Розчинення борошна перед змішуванням його з молоком запобігає утворенню крохмалю в борошні від утворення грудок.

Крок 2

Додайте молоко прямо з холодильника. Чим холодніше молоко, тим менша ймовірність того, що борошно стане кусковим.

Крок 3

Налийте молоко в борошняну пасту після трьохстадійного процесу, перемішування або збивання постійно на кожному кроці. Додайте приблизно одну третину молока, щоб почати розчинення борошна і створити густу пасту, додати половину молока, що залишилося, щоб закінчити розчинення борошна і розбавити пасту, а потім перемішати в молоці, що залишилося.

Крок 4

Повільно підсмажте соус і повільно, і рівномірно розподіліть гранули крохмалю в молоці. Коли соус нагрівається, гранули крохмалю лопнуть, змушуючи соус загусати, не стаючи кусковим.

Джерело