Як працює “Інтелект нації” у Стрию: про незвичайні торги та благодійність — Новини Стрий

Війна навчила багатьох структуруватися, змінюватися та об’єднуватися навколо спільної мети. Так зробили і волонтери Благодійного фонду “Інтелект нації”. Щоб не працювати на благо нашої країни окремо, створили чіткі напрямки своєї роботи. Про них детально розповіла голова БФ “Інтелект нації” Ірина Карпінська.

За її словами, наприклад – є хлопці, котрі займаються постачанням автомобілів на фронт. З початку війни,  вже 17 автівок відправили на передову. Є група дівчат, роботиа яких спрямована на матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців.

З перших днів війни фонд також займається і розміщенням внутрішньо-переселених осіб, зокрема і за-кордоном – в Німеччині та Італії. Крім того, за словами пані Ірини, сьогодні фонд займається пошуком донорів для реалізації проекту по реабілітації ветеранів війни.

Та першочерговою залишається допомога нашим захисникам зараз. Для цього “Інтелект нації” організував благодійний аукціон. Незвичність цих торгів полягає в тому, що лотами стали як речі, так і люди. З лотами можна ознайомитись та викупити на сторінці “Інтелекту нації” у фейсбук. Він відбуватиметься впродовж травня. Стрияни, тай не тільки, запропонували для аукціону багато речей, товарів та послуг. Долучилися настільки активно, що таких цінних речей назбиралось дуже багато. Тому у фонді вирішили організувати ще й благодійний ярмарок .Його проведуть 14 травня на Площі Ринок у Стрию. Там кожен охочий зможе придбати щось на благо нашого війська. Ціни будуть різними – від ста гривень. Адже товари теж дуже різні. Будуть і надзвичайно цінні та коштовні.

Вся необхідна інформація є на фейсбук-сторінці Благодійного фонду “Інтелект нації”. Там можна знайти контакти та долучитися до благодійної мети.

Автор: Ольга Щепаняк