Як діяти в разі сигналу «Повітряна тривога» рятувальники Стрийщини розповідають школярам — Новини Стрий

Рятувальники Стрийщини продовжують проводити практичні навчання та інструктажі для учнів, дошкільнят, вчителів, вихователів та персоналу щодо дій в разі сигналу «Повітряна тривога», правил поводження з підозрілими та вибухонебезпечними предметами, а також правил пожежної та техногенної безпеки. 

Впродовж минулого тижня рятувальники Стрийщини вкотре дітям та дорослим розповідали, як не піддатись паніці під час виникнення різного роду небезпечних подій та було відпрацьовано алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» або ж виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації. 

В обов’язковому порядку фахівці ДСНС проводять евакуацію дітей до укриттів та ознайомлюють з правилами, яких необхідно дотримуватися під час перебування в захисних спорудах. 

Нагадаємо, що за кожним навчальним закладом Стрийщини закріплено відповідальну особу від ДСНС для проведення відповідних інструктажів, навчань, надання методичної та практичної допомогти, а також консультацій їх керівникам на протязі навчального року.