Гуманітарний конвой з 14 автомобілів – Сокальщина отримала допомогу з Німеччини – новини Червоноград

04.08.202204.08.2022 Новини Суспільство

3 серпня Сокальщина приймала черговий гуманітарний вантаж від колег з Німеччини. Про це повідомили у Сокальській міській раді ТГ.

Організацією поїздки з гуманітарним вантажем керував Майк Мейне, добрий друг України. Організаційну та фінансову допомогу надали організації Штьюцпфайлер і Акція Честь і Справедливість (Stützpfeiler org & Aktion Würde und Gerechtigkeit), Віталій Круш, Фелікс фон Ґрюнберґ (Bernhard von Grünberg), Василь Зенків, Товариство допомоги наркозалежним та алкозалежним у Бонні (VfG Bonn), університетські клініки міст Бонна і Аахена та інші німецькі організації, державні структури і громадяни Німеччини.

Весь липень в Німеччині збирали цю допомогу для України. Гуманітарний конвой становив 14 автомобілів. Під час організації поїздки виникла проблема із водіями, які доставлятимуть вантаж в Україну. Шестеро водіїв з Херсонщини зголосилися поїхати в Німеччину та привезти гуманітарну допомогу. Делегацію з Херсонщини очолював голова Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький.

Після важкої дороги та перетину кордону, розмитнення вантажів, врешті допомога була доставлена в м.Сокаль. В Сокаль по цю гуманітарну допомогу приїхали з багатьох куточків України: Бучі, Ірпіня, Києва, Харкова, Херсона. В ці міста поїхали медичні автомобілі, завантажені медикаментами та обладнанням для лікарень. Також доставили реанімаційні столики для надання допомоги новонародженим для Сокальської ЦРЛ та Львівської дитячої лікарні “ОХМАТДИТ”.

До пізньої ночі волонтери сокальської громади та гості розвантажували ці автомобілі та завантажували на відправку в Ірпінь, Бучу, Харків, де ця гуманітарна допомога є необхідною. Також в межах цієї поїздки Сокальська громада приєдналася до ініціативи голови ЛОВА Максима Козицького #1000_автомобілів_свободи і передала два автомобілі швидкої допомоги на Херсонщину та у м.Ірпінь.

“Щиро дякуємо нашим німецьких друзям з Бонна, Аахена, Падебона за підтримку України. В нас сьогодні один фронт – боротьба з агресором, спільно наближаємо перемогу”, – написали на сторінці Сокальська міська рада – офіційна сторінка.