Гурт «Мандри» презентує кліп «Гімн Українського Військового Забігу Military Run»

Лідер гурту «Мандри»  Сергій Фоменко на початку січня 2022 року написав «Гімн Українського Військового Забігу Military Run» і присвятив його захисникам України.

— Гімн присвячений усім, хто допомагає Україні перемогти  підлого і цинічного ворога, який щодня зазнає шалених втрат. Війна ще триває, і ця пісня  для нашої Перемоги! Слава Україні! — говорить Сергій Фоменко, який від самого початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну став до лав Територіальної оборони.

Довідково. Перший український військовий забіг Military Run UA відбувся 10 жовтня 2021 року в Києві з нагоди Дня захисників та захисниць та 30-річчя заснування Збройних Сил України. Участь у заході взяли українські військові на чолі з Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом Валерієм Залужним. читайте також:Читайте також: Сьогодні військові забіги стартували у столицях і України, і США

Гурт «Мандри» планував презентувати пісню для ЗСУ та Нацгвардії у травні цього року в Маріуполі. За задумом цей захід мав збігтися з участю українських ветеранів у забігу «10 Soldiers Miles» в Чикаго, присвяченому всім загиблим військовослужбовцям Армії США.

Плани змінила війна. Тож 25 лютого « Гімн Українського Військового Забігу Military Run» залунав у ефірах українських радіостанцій.

Організатори Military Run UA у співпраці  з американською організацією Kyiv Committee Chicago Sister Cities International вирішили не скасовувати участь наших військовослужбовців у ветеранському забігу Армії США в Чикаго.

Поранені українські ветерани, які нині перебувають на реабілітації у США, візьмуть участь у цьому марафоні на знак подяки закордонним партнерам  за потужну підтримку та на знак солідарності з ветеранами Збройних Сил США.

Ексклюзивним подарунком до цієї події буде прем’єра відеокліпу гурту «Mандри». Прем’єрний показ заплановано на 27 травня  2022 року.

Джерело