Грудень буде вирішальним для війни в Україні — Макрон

Макрон назвав місяць, який стане вирішальним для України

Вирішальним місяцем для Сил оборони України буде грудень 2023 року, вважає президент Франції.

Грудень «буде вирішальним», оскільки Україна щосили намагається деокупувати свої території у контрнаступальних операціях. Про це в інтерв’ю BBC заявив президент Франції Емманюель Макрон.

Він зазначив, що «обов’язком» Франції та всіх країн є підтримка України в її обороні. Але додав, що наступний місяць «буде вирішальним», оскільки Україна щосили намагається повернути втрачену землю під час контрнаступальних операцій.   Макрон заявив, що для України «ще не час» сідати за стіл переговорів, і підкреслив, що рішення вести переговори тільки за Києвом. При цьому французький лідер додав, що може настати час «провести чесні та хороші переговори, повернутися за стіл переговорів і знайти рішення з Росією».   Також президент Франції сказав, якщо Росії дозволять виграти війну, то «ви матимете нову імперську державу» в Європі, котра може загрожувати іншим колишнім радянським державам, таким як Грузія та Казахстан, а також усьому континенту.   «Тому що, безумовно, це імперіалізм і колоніалізм те, що Росія робить в Україні», — зазначив Макрон.

Нагадаємо, раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна України з Росією перебуває в точці неповернення. Водночас в України є чітке розуміння того, як буде розвиватись ситуація у 2024 році і що потрібно, щоб перемогти.

Просування на Херсонщині. Нова операція морпіхів

Джерело