Торік ветерану Володимиру Перогу з обласного бюджету виділили 50 тисяч гривень безповоротної фінансової допомоги на розвиток пекарні.
Володимир Періг зі Самбірщини – один з тих, кому маємо щодня дякувати за те, що наша держава є. І один з тих, хто на власному прикладі показує, як ветерани змінюють життя у громадах на краще.
Був в АТО, а коли повернувся, вирішив відкрити пекарню. Дав роботу людям. У лютому 2022 року знову пішов боронити Україну. Бізнес залишив на підопічних. Пережив поранення. Демобілізувався, а зараз виводить маленьку приватну справу на новий рівень. Шість разів на тиждень Володимир та його команда випікають до 400 хлібів, а ще – батони, багети та булочки.
Невеличка пекарня працює у селі Боберка, але на хлібні вироби з неї щодня чекають і у Шандровці, і у Яблуньці, і у Борині – загалом у 13 населених пунктах. Про це на своїй сторінці у соцмережах розповів Максим Козицький.
Щоб пекарня працювала без лишків, Володимир купив свиней рідкісної породи – угорську пухову мангалицю. Зараз годує 5 дорослих і десяток маленьких.
У 2023 році підприємець та ветеран отримав з обласного бюджету 50 тисяч гривень безповоротної фінансової допомоги на розвиток бізнесу. Доклавши своїх грошей, купив напівпромислову хліборізку і стаціонарну пароконвекційну електричну піч.
Загалом минулого року з обласного бюджету вдалося виділити на підтримку стартапів ветеранів понад 642 тисячі гривень. Допомогою скористалися 13 людей.
Цьогоріч можливості фінансової підтримки для ветеранів на Львівщині зросли:
- ветерани pociйсько-української війни і АТО/ООС можуть отримати грант у від 250 тисяч гривень до одного мільйона гривень на започаткування чи розвиток власної справи;
- також на Львівщині у ветеранів та їхніх рідних є можливість здобути додатковий грант у розмірі 30% від суми допомоги, яку надали їм в межах державної програми єРобота;
- для ветеранів та членів їхніх сімей ми передбачили і ваучерну підтримку для бізнесу. Йдеться про ваучери на консалтингові послуги (60 тисяч гривень), маркетингові ваучери (60 тисяч гривень), ваучери на сертифікацію продукції (100 тисяч гривень) та ваучери на участь у закордонних виставково-ярмаркових заходах (100 тисяч гривень).
Щоб у наших оборонців після повернення з війни було більше бізнесових, оздоровчих, освітніх, соціальних, спортивних, культурних й інших можливостей, Львівська обласна військова адміністрація напрацювала Концепцію підтримки Захисників і Захисниць у нашій області. Усю актуальну інформацію за напрямами зібрали у вкладці «Захиснику та Захисниці» на офіційному сайті Львівської ОВА: https://loda.gov.ua/project/70266
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь