Головний військком Львівщини роз’яснив ситуацію із виписаною повісткою загиблому співаку (ФОТО)

ФОТО: Владіслав Левицький

У неділю, 26 лютого, з’явилася інформація, що загиблому у ДТП в 2015 році львівському співаку Владиславу Левицькому прислали повістку.

Таке повідомлення на своїй Facebook-сторінці опублікувала Мар’яна Волошин, додавши фото повістки, яку видав Шевченківський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

«Цікаво, чим члени Шевченківського РЦК та СП займаються на роботі, разом зі своїм ВО керівником? Перепрошую, але складається враження, що одне дурне пише, друге ставить свій підпис і печатку, і нікому немає справи до того… А там, згідно закону про мобілізацію, до центру комплектації викликають людину, яка загинула майже вісім років тому…», – йдеться в повідомленні Мар’яни Волошин.

 У Львівському обласному центрі комплектування та соціальної підтримки відреагували на інцидент. Там зазначили, що повістки виписували за списками, який надали у Шевченківській районній адміністрації, пише ZAXID.NET. За словами головного військкома Львівщини Олександра Тіщенка, повістки виписували за списками від Шевченківської районної адміністрації.

«Ми зробили до них запит, щоб вони подали нам списки тих, хто зареєстрований на території Шевченківського району. І за цими списками, які нам надали в електронному варіанті, була виписували всім повістки. Це не вина військкомату, військкомат виписує тим людям, які стоять на обліку. Шевченківська райадміністрація не повідомила нас, що ця людина померла», – пояснив начальник Львівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

У Шевченківському РТЦК та СП зазначили, що інформацію про смерть Владіслава Левицького не отримували.

Раніше повідомлялося, загиблому вісім років тому львівському співакові прислали повістку (ФОТО).

Джерело