Головна мета — перемога України: Новопризначений Міністр оборони поділився планами на посаді

Призначений Верховною Радою України Міністром оборони Рустем Умєров подякував Президентові України Володимиру Зеленському за можливість очолити оборонне відомство, а також колегам з парламенту на довіру.

Відповідний допис Рустем Умєров оприлюднив у Facebook.

«Це — виклик, і водночас — обов’язок, як громадянина та гідного сина свого народу. Наша головна мета — перемога. Зроблю все від себе можливе та неможливе для перемоги України — коли ми звільнимо кожен сантиметр нашої країни та кожну нашу людину», — зазначив Рустем Умєров.

Він додав, що також докладе зусилля для повернення усіх, хто знаходиться в полоні — дітей, військовополонених, політв’язнів, цивільних.

«Повернемо нормальне та гідне життя в українські міста, які, на жаль, є тимчасово окупованими. Ми знаємо, що люди там чекають на нас. Бо це — наші люди, і наші території. Супротив однієї людини — це супротив всієї країни. За кожним воїном стоїть 42 мільйона українців. За кожним воїном стоїть Міністерство, яке зробить все для захисту, забезпечення всіх наших людей. Саме наші люди, їхнє життя та гідність є нашим пріоритетом та найвищою цінністю. Україна сьогодні — це вільні люди вільного світу, які захищають фундаментальні цінності демократії та прав людини. Ми воюємо за це! І наш план — перемога! Без жодних відтінків та обговорень. Слава Україні!» — зазначив Рустем Умєров.

Джерело