FOX і Walt Disney: коли відбудеться остаточне злиття компаній

Керівництво компанії 21st Century Fox анонсувало дату остаточного злиття з Walt Disney. Бухгалтерія, відділ кадрів та інші структурні підрозділи будуть працювати спільно вже з 1 січня 2019 року. Повністю ж всі юридичні формальності будуть улагоджені в першій половині року, інформує gazetapo.lviv.ua.

У посланні, адресованому співробітникам Fox, Райс зазначив, що Walt Disney успішно поглинула кілька організацій в минулому році. Придбання Marvel, Pixar та Lucasfilm жодним чином не вплинуло на унікальні культури цих організацій. Райс також підкреслив, що Walt Disney є єдиним медіа-конгломератом, заснованим людиною виключно творчої професії, а не телефонною або кабельною компанією.

Нагадаємо, що компанія Walt Disney придбала 21st Century Fox за 71,3 мільярда доларів. Таким чином, у її розпорядженні виявилася не тільки вся інфраструктура студії, але і величезна бібліотека фільмів, серіалів і персонажів.

Найімовірніше, після 2019 року глядачам буде запропонований оновлений кіновсесвіт Marvel з участю Людей Ікс, Фантастичної четвірки, запущені у виробництво інші проекти з популярними героями, права на які належать студії 20th Century Fox.

Джерело