ФДМ готує до продажу три заводи у Запоріжжі

Фото: ФГИ Запорізький алюмінієвий комбінат буде приватизовано

Кожне із промислових підприємств стане перспективним активом для майбутніх інвесторів, зазначили у фонді.

  Фонд держмайна готує до приватизації три великі підприємства у Запоріжжі: Запорізький титано-магнієвий комбінат, Кремнійполімер та Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат. Про це повідомила прес-служба фонду у вівторок, 21 лютого.   Зазначено, що заступник голови ФДМ Яна Матієва відвідала промислові підприємства у Запоріжжі, обговорила з керівництвом їхню роботу та підготовку до приватизації.   У фонді заявляють, що кожне із підприємств стане перспективним активом для майбутніх інвесторів, бо:  

  • Запорізький титано-магнієвий комбінат – єдиний у Європі виробник губчастого титану;
  • Кремнійполімер – єдиний в Україні виробник кремнійорганічної продукції (силіконів);
  • Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат – колишній флагман алюмінієвої промисловості, єдиний виробник первинного алюмінію.

«Наша мета – готувати підприємства до приватизації та зробити їх привабливими для інвесторів. Кошти від приватизації ми спрямовуємо на підтримку Сил оборони», – зазначила Матієва.   Нагадаємо, з початку 2023 року держбюджет уже отримав від приватизації 645 млн. гривень. Найдорожчими об’єктами, за які вже надійшли кошти цього року, стали Усть-Дунайський порт, готель Влада у Львові та два спиртзаводи.   На Львівщині незаконно приватизовано злітну смугу      

Джерело