Екс-генерал: Війна проти України — це не просто війна Путіна

Фото: Reuters Шнайдерган: У майбутньому російському суспільству доведеться переосмислювати цю відповідальність

Війна проти України матиме довгострокові наслідки для російського суспільства, упевнений Вольфґанґ Шнайдерган. Це не просто війна Путіна, наголосив він.

Війна проти України матиме довгострокові наслідки для російського суспільства, заявив голова Народного союзу Німеччини з догляду за військовими похованнями Вольфґанґ Шнайдерган. «Кажуть, що це війна Путіна. Це так, але все ж таки злочини на цій війні вчиняють російські чоловіки», — сказав екс-генерал, колишній генеральний інспектор Бундесверу в інтерв’ю виданням Redaktionsnetzwerk Deutschland. Інтерв’ю було оприлюднене в неділю, 13 листопада, з нагоди німецького Дня народної скорботи за жертвами воєн і тиранії.

За словами Шнайдергана, це означає, що майбутньому російському суспільству доведеться переосмислювати цю відповідальність. «Історія Німеччини — хороший вчитель щодо того, що це означає і як довго це триває», — додав він.

«День народної скорботи за жертвами воєн та тиранії — завжди важливе послання для живих. Народний союз приводить молодих людей на могили солдатів. Тут вони бачать наслідки війни та насильства. Це нікого не залишає байдужим», — зазначив Шнайдерган.

День народної скорботи за жертвами воєн та тиранії

З нагоди Дня народної скорботи президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр 13 листопада проведе траурний захід у Бундестазі та покладе вінок до меморіалу Neue Wache у Берліні — головному пам’ятнику жертвам війни та тиранії.

Міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт зранку 13 листопада взяла участь у траурній церемонії на єврейському цвинтарі в берлінському районі Вайсензее, під час якої віддала шану євреям, які загинули в роки Другої світової війни.

Британський генерал про Херсон: Приниження для Путіна

Джерело: Українська служба DW

Джерело