Екс-чиновника Львівської ОДА Романа Матиса випустили із СІЗО під заставу

Романа Матиса СБУ підозрює Романа Матиса в розкраданні гуманітарної допомоги для військових

Колишній очільник управління інвестиційної політики Львівської ОДА часів Олега Синютки Роман Матис вийшов із СІЗО, сплативши 2 мільйона гривень застави. Раніше співробітники СБУ затримали його за підозрою в розкраданні гуманітарної допомоги, яка була призначена для військових. Про це повідомив ZAXID.NET.

У прокуратурі Львівщини повідомили журналістів про те, що у вівторок, 10 травня, Роман Матис сплатив визначену судом заставу у розмірі 2 млн грн та покинув Львівський СІЗО. Натомість головний редактор сайту Mind.ua Євген Шпитко, якому суд визначив аналогічну заставу, станом на 11 травня продовжує перебувати у слідчому ізоляторі.

Наразі Роман Матис ніяк не прокоментував звинувачення правоохоронців на свою адресу. Журналісти намагалися отримати від нього коментар після звільнення із СІЗО, однак його телефон досі відключений.

За версією правоохоронців, Роман Матис і його спільник Євген Шпитко заробляли гроші на продажу військового спрорядження та іншої гуманітарної допомоги, яка призначалася для військових. Крім того вони розкрадали гроші, які благодійники жертвували на потреби армії. Їх затримали "на гарячому" 5 травня під час продажу чергової партії військового спорядження на суму 550 тис. грн. Суд обрав обом фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю сплати по 2 млн грн застави кожному.

Джерело