Двоє мешканців Львівщини торгували гуманітаркою

Фото: gp.gov.ua Підозрюваних затримали, коли вони намагалися продати партію касок та бронежилетів

Вони намагалися продати касок та бронежилетів на понад півмільйона гривень, також привласнювали добровільні пожертвування благодійників на потреби армії.

На Львівщині викрито та затримано двох громадян за фактом незаконного використання гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку. Про це повідомляє Офіс генпрокурора у п’ятницю, 6 травня.

За даними слідства, мешканці Львівщини під час воєнного стану організували незаконну реалізацію військового спорядження, отриманого як гуманітарної допомоги. Крім того, чоловіки привласнювали добровільні пожертвування благодійників. Потім через банківські термінали та відділення гроші виводили з рахунків.

Їх затримали згідно зі ст. 208 КПК України під час продажу партії бронежилетів та військових касок для потреб ЗСУ на загальну суму 535 тисяч гривень.

За результатами обшуків у них виявили та вилучили бронежилети, військові каски, кошти та інші докази. Слідчі дії тривають, вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм заходів. Встановлюються інші особи, які причетні до протиправної діяльності.

Нагадаємо, у Чернівецькій області викрито генерального директора медустанови на незаконному використанні гуманітарної допомоги. За даними слідства, головлікар привласнив п’ять карет швидкої допомоги, які були передані області як гуманітарна допомога.

Джерело