Дударик ідентифікував чергову пісню, яку в українців вкрали росіяни (ВІДЕО)

Львівська Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» сьогодні презентувала чергову пісню із проєкту на підтримку Збройних Сил України «Прийняття» — «Любо братці, любо…».

Керівник колективу Дмитро Кацал наголосив, що пісня «Любо братці, любо…» стала гімном світового анархізму, успішно експропрійована совітами на довгі десятиліття.

«Свого часу Махну і Петлюрі не склалося дійти консенсусу, а цей союз міг би розтрощити і врангеля і леніна. Юнак із Гуляйполя, самородок і військовий вундеркінд по собі залишив цю пісню. Махно — це наша історія, добра чи зла не це важливо. Важливо, що ми з вами сьогодні її маємо і не віддамо орківській русні», — зазначив Дмитро Кацал.

Виконує твір лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Національна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"; соло — Юрій Йосифович; гітара — Олег Ярема; бас-гітара — Денис Тихонов; акордеон — Володимир Заборовський; ритм-секція — Катерина Матвіїв. Звукорежисер — Антон Спільник. Автор проекту та диригент — Заслужений діяч мистецтв України Дмитро Кацал

Як відомо, проєкт «Прийняття» — це твори Тараса Шевченка та пісні, які росіяни вкрали в українців.

Капела ідентифікує співанки, відшукує оригінальний текст, далі твори аранжуються, розучуються (період прийняття тривав зо півроку) і презентуються в медіа для широкого загалу і на саркому москалям.

Джерело