Дрогобицькі спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті Львівщини з плавання —

ДозвілляСпорт Дрогобич Новини  Дрогобицькі спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті Львівщини з плавання

У п’ятницю, 17 лютого, у Дрогобицькій ДЮСШ імені Івана Боберського відбулось відкриття Зимового Чемпіонату Львівської області з плавання серед юнаків. Чемпіонат тривав два дні – 17-го та 18-го лютого.

У змаганнях взяли участь 100 учасників з 11 команд області. Дрогобич представляли 12 спортсменів, які завоювали чимало призових місць.

Найкращих результатів досягнув Олександр Сизов, який завоював 3 медалі: золото на дистанції 50 м вільним стилем, срібло на дистанції 100 м вільним стилем та бронзу на дистанції 50 м батерфляєм.

Інші юні дрогобицькі спортсмени мали можливість здобути досвід змагань серед чималої кількості плавців та покращити свої особисті досягнення.

Окрім цього, команда ДЮСШ імені Івана Боберського посіла 4 місце у загальному заліку серед 11 команд.