Дрогобицькі спортсмени вибороли низку нагород на чемпіонаті України з велоспорту —

ДозвілляСпорт Дрогобич Новини  Дрогобицькі спортсмени вибороли низку нагород на чемпіонаті України з велоспорту

Дрогобицькі велоспортсмени СДЮШОР “Медик” м.Дрогобич знову порадували своїми результатами на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, який відбувся в Києві на відкритому бетонному велотреку з 10 по 15 липня. На змаганнях було представлено 14 команд зі всієї України (120 учасників), серед яких наші спортсмени знову довели свою силу та майстерність, здобуваючи медалі в умовах сильної спеки.

Серед дівчат Анастасія САТУРОВА виборола 2 “золота” та 2 “срібла”: 1 місце – командні перегони переслідування, 1 місце – медісон, 2 місце -скретч, 2 місце – командний спринт. Також Анастасія посіла місця у першій “дестяці” в таких категоріях: 5 місце- омніум, 6 місце – групові перегони, 7 місце – індивідуальні перегони переслідування

Серед юнаків

Артур СТЕЦІВ виборов дві медалі: 2 місце – командні перегони переслідування, 3 міісце – командний спринт. Також Артур посів такі місця у першій десятці в категоріях : 4 місце – омніум, 4 місце – медісон, 5 місце -групові перегони, 5 місце – ідивідуальні перегони переслідування, 6 місце – коло з ходу, 8 місце – скретч.

Павло ЛОЗИНСЬКИЙ: срібна медаль – командні перегони переслідування, 9 місце – командний спринт.

У першій десятці вибороли місця в різних категоріях також Олександр ЛЕПАК, Віталій Пристай, Назар ПИЛЬ.

Вже через 2 дні старт в м.Жовква на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. Бажаємо успіху та перемоги!

На фото: Анастасія Сатурова на першій сходинці (зліва) під час нагородження