Дрогобицькі плавці стали чемпіонами обласних змагань з плавання у Трускавці —

ДозвілляСпорт Дрогобич Новини Трускавець  Дрогобицькі плавці стали чемпіонами обласних змагань з плавання у Трускавці

17 жовтня у Трускавці в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проходили обласні змагання з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячо-юнацьких спортивних клубів Львівської області (юнаки та дівчата 11-12 років).

Змагання проводились під загальним керівництвом Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Безпосереднє проведення здійснював Трускавецький ДЮСК «Спортовець».

В обласному заході взяли участь юні плавці з Дрогобицької ДЮСШ ім. Боберського, Сокальської ДЮСШ «Соколяни», Стрийська ДЮСШ «Сокіл», Шептицької ДЮСШ №2 (колишній Червоноград) та Трускавецького ДЮСК «Спортовець».

Вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського стали чемпіонами у командній першості!

Амбіцький Максим – золото в естафеті.

Трускавець представляли вихованці відділення плавання ДЮСК «Спортовець» (тренер Лідія Кухар), які вибороли 10 призових місць в особистому заліку:

– 50 Брас – 1 м. Діана Янів;

– 50 На спині – 3 м. Давид Сметаняк;

– 50 Батерфляй – 1 м. Олександр Крамар, 3 м. Софія Ляпун;

– 100 Брас – 1 м. Діана Янів,2 м. Євген Мельничук, 3 м. Матвій Салань;

– 100 На спині – 3 м. Домініка Сметаняк, 2 м. Давид Сметаняк, 3 м. Віктор Пагута;

– 100 Батерфляй – 1 м. Олександр Крамар, 2 м. Софія Ляпун та Матвій Салань.

В естафетному плаванні 4х50 вільним стилем серед юнаків команда ДЮСК “Спортовець” виборола 3 місце.