Дрогобицька велоспортсменка Анастасія Сатурова здобула “срібло” Чемпіонату України —

ДозвілляСпорт Дрогобич Новини  Дрогобицька велоспортсменка Анастасія Сатурова здобула “срібло” Чемпіонату України

Сезон 2024 для вихованців СДЮШОР з велоспорту “Медик” м.Дрогобич розпочався зі змагань на треку, який пройшов у м.Львові. З 1 по 5 лютого львівський велотрек зустрічав поціновувачів двоколісного для участі у чемпіонаті України з велосипедного спорту з багатоденної гонки – темп, гітовий спринт серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

Дрогобицька титулована спортсменка Анастасія Сатурова серед дівчат в багатоденній гонці-темп за підсумком 7 -ми етапів виборола 2 місце і срібну медаль, програвши переможниці всього 3 очки.

Вітаємо Анастасію та тренерів з гарним результатом та бажаємо нових перемог у новому сезоні!