Дрогобицька громада майже вдвічі знизила споживання електроенергії —

Дрогобич Новини  Дрогобицька громада майже вдвічі знизила споживання електроенергії Дрогобич, Дрогобиччина, новини дрогобича

Дрогобицька громада знизила споживання електроенергії на 43% – такого результату вдалося досягнути завдяки заходам економії електроенергії. Зокрама в громаді почали вимикати вуличне освітлення, а мешканців закликали знизити споживання електроенергії в пікові години зранку та ввечері.

Наприкінці жовтня у Дрогобицькій громаді підсумували показники споживання електроенергії в частині забезпечення зовнішнього освітлення. Після порівняльного аналізу стало очевидно, що втілені заходи економії не були марними.

Про це доповіли в Дрогобицькій міській раді з посиланням на дані комунальних служб. Так, за даними Департаменту міського господарства, економія вуличного освітлення допомогла Дрогобицькій громаді знизити споживання електроенергії на 43%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зокрема у Дрогобичі економія споживання електроенергії становить 43%, у Стебнику та селах – 41%.

Як зазначили у Департаменті, Дрогобицька громада продовжує дотримуватись первинних рекомендацій уряду в частині економії електроенергії, з метою зменшення навантаження на електромережі та стабільної роботи енергосистеми.

Джерело