До українських захисників на фронт поїхали 5 автомобілів з гуманітарною допомогою від волонтерів

Андрій Годик разом з представниками ГО "Білі горвати" та "Ретровики Львова"

Сьогодні, 23 вересня, на фронт до українських військовослужбовців поїхали ще п’ять автомобілів високої прохідності. Ці позашляховики передала громадська організація «Білі горвати», яка з 2014 року допомагає нашим захисникам у боротьбі проти російських загарбників.

Автомобілі призначені для бригад, які виконують бойові завдання у Сумській та Харківській області, вони поїдуть також в Ізюм і Бахмут. За сприяння Львівської ОВА частину позашляховиків привезли з-за кордону.

Окрім передачі транспортних засобів на фронт, волонтери ГО «Білі хорвати» привозять з зони бойових дій пошкоджені автомобілі для подальшого ремонту.

Нове життя позашляховикам дають в ГО «Ретровики Львова», відтак вони повертаються виконувати бойові завдання на передову. Одну з відремонтованих автівок отримають бійці львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Усі автомобілі заповнені продуктовими наборами, генераторами, сонячними батареями. Зовсім скоро вони допомагатимуть українським військовослужбовцям наближати Перемогу над ворогом.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації