До постраждалих районів Київської області відправлять мобільні медичні бригади

#МОЗ та #ВООЗ розширюють послуги первинної медичної допомоги для пацієнтів у постраждалих від війни регіонах України.

Про це повідомляє МОЗ України.

Для забезпечення доступу до первинної медичної допомоги та лікарських засобів у постраждалих районах Київської області, МОЗ у партнерстві з Бюро ВООЗ в Україні та Академія Сімейної Медицини України/ Academy of Family Medicine of Ukraine ініціювали проєкт підтримки системи первинної медичної допомоги у форматі мобільних медичних бригад.

Метою проєкту є наближення основних медичних послуг до жителів Гостомеля, Макарова, Бородянки, Димера, Іванкова та інших сусідніх громад.

Мобільні медичні бригади найближчим часом проведуть понад 120 візитів до громад та понад 1500 консультацій з питань первинної медичної допомоги для постраждалих від війни пацієнтів.

Нагадаємо, що сьогодні голова Бюро ВООЗ в Україні доктор Jarno Habicht разом із заступницею міністра охорони здоров’я України Iryna Mykychak відвідали Мощун, Бучу та Гаврилівку — населені пункти Київщини, які зазнали значних руйнувань в умовах війни.

Так, за оцінками ВООЗ, кількість осіб з хронічними захворюваннями в муніципалітеті Буча становить приблизно 10 тис. осіб, і ще до 20 тис. таких же осіб є в громадах Гостомеля, Бородянки та Димера.

Джерело