До Львова завітає легендарний Патрон

1 червня з нагоди міжнародного Дня захисту дітей у Львові відбудеться святково-патріотичний захід «Незалежне майбутнє».

Одним із гостей свята буде легендарний собака-сапер Патрон, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Свято організоване для дітей та батьків, що втекли від війни, а також для місцевих жителів. Триватиме захід з 10:00 до 14:00 на стадіоні «Динамо», на вулиці Володимира Янева,10.

«Сьогодні ж отримали підтвердження від ще одного гостя. Зіркою заходу стане український собака-сапер Патрон, джек-рассел-тер’єр, талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність за часів російсько-української війни. Звісно, якщо на момент проведення заходу у Патрона не виникне термінових службових завдань», – розповідають в ЛОВА.

Нещодавно чернігівський пес-сапер Патрон отримав Каннську премію Palm Dog Award. Українського улюбленця Патрона нагородили відзнакою PalmDogManitarian, що вручається за зв’язок між людством і собаками.

Програма заходу:

    10:00 – старт роботи виставки техніки, книжкового ярмарку, аніматорів, майстер-класів     10:30 – показові змагання від ФСТ Динамо     11:00 – офіційне відкриття, вітальне слово від офіційних представників     11:10 – виступ кінологів та знайомство з псом Патроном     11:30 – презентація проекту Казкова Україна     11:40 – загальний флешмоб     11:50 – виступ кавер-бенду на сцені     12:40 – виступ українських зірок Ivan NAVI, LAUD, ROXOLANA, Віра Кекелія та Марта Адамчук (всі по дві пісні)     14:00 – завершення заходу

Джерело