До Дня створення зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців Стрийська РВА привітала воїнів-зенітників — Новини Стрий

Полк має славетну історію та героїчне сьогодення — мужньо та сміливо захищає повітряний простір України. Варто нагадати, що у 2021 році Указом Президента Володимира Зеленського за зразкове виконання покладених завдань та високі показники в бойовій підготовці, збереження бойових традицій українського війська, 223-у зенітному ракетному полку було присвоєно почесне звання «імені Українських Січових Стрільців». А в червні минулого року, за мужність та героїзм, виявлені під час захисту держави, та успішне виконання бойових завдань, 223-ій зенітний ракетний полк отримав високу відзнаку Президента України «За мужність та відвагу».

У рядах полку є Герой України — Роман Магас, який отримав високу нагороду Президента, на жаль посмертно.Захисники та захисниці полку з нагоди 25-ї річниці отримали цінні подарунки, державні нагороди, відомчі відзнаки, подяки та грамоти. Деякі військові отримали чергові військові звання.

Додамо, бойовими розрахунками полку знищено понад 230 повітряних цілей з яких – 32 літаки, 10 вертольотів, 23 крилаті ракети та біля 170 БпЛА.

Джерело