Дівчина позує під час шкільної фотосесії. Через 30 років її хлопець помічає щось неймовірне

Ви пам'ятаєте свого найкращого друга, з яким ви познайомилися в дитячому садку? А з ким ви дружили в початковій школі? Якщо так, то чи знаєте ви, де вони зараз і чим займаються? Напевно, ви відповісте словом «ні» на ці питання. Але з Емі Гіберсон і Джастіном Паундерсом це не так, інформує Ukr.Media.

Це сталося у 2014 році, коли Джастін шукав собі дівчину на сайті знайомств. Раптом, він побачив прекрасну дівчину, і його серце забилося частіше. Емі відразу привернула його увагу, а згодом, було зрозуміло — між ними є якийсь особливий зв'язок.

Перше побачення пройшло чудово, і Емі зрозуміла, що Джастін саме той, кого вона так довго шукала. Емі було так легко з ним, здавалося, вони вже знайомі багато років. Вони почали зустрічатися, за цей рік все стало набагато серйознішим. Потім вони виявили щось дивне, що й допомогло їм зрозуміти, як вони так сильно полюбили один одного.

Джастін розповів Емі, що в дитинстві йому подобалася дівчинка з класу, її теж звали Емі. Вони продовжили тему і зрозуміли, що обоє ходили в одну і ту ж початкову школу. У них промайнула майже неймовірна думка, але вони не стали на цьому зациклюватися. Одного разу закохані поїхала=и до матері Джастіна, яка насправді пам'ятала, якою була подруга його сина в шкільний час. Коли вона знайшла старий фотоальбом, всі сумніви відпали.

Ви бачите це спільне фото внизу зліва? Подивіться уважно…

Навіть на цій картинці Джастін і Емі сиділи пліч-о-пліч! Мати сказала їм, що вони сиділи разом і проводили безперервно кілька годин на ігровому майданчику. Тридцять років потому доля їх знову звела. «Неймовірно, але наш спільний шлях набагато довший, ніж ми думали», — говорить Емі.

Вони нещодавно одружилися, і з тих пір проводять час один з одним, як і багато років тому. Після стількох років, вони знову разом, разом снідають, обідають, вечеряють. Кожен з нас шукає того самого друга життя, може і нам пощастить! Як Емі і Джастіну!

Джерело