Динопарк у Трускавці. Які ціни, розваги і чи вартує йти? ФОТОРЕПОРТАЖ

усі фото – Варто Галицькі новини

На вихідних запрацювала нова розважальна локація у курортному місті – Парк динозаврів.

Розташований біля колишнього ПК “Мир”, на розі вулиць Бориславська-Сагайдачного. Працюватиме “Динопарк” щодня з 10.00 до 21.00.  

Ціна дитячого квитка (від 3 до 12 років) – 100 гривень, дорослого – 150 гривень. Діти до трьох років, діти-сироти, діти-інваліди, учасники АТО та бойових дій – безкоштовно (за умови посвідчення). Також вхід вільний для дітей у їхній День народження. 

З квитком відвідувати “Динопарк” можна впродовж дня (будь-яку кількість разів). Головне – не загубити браслет, який чіпляють на руку.

Оплативши за вхід, усі розваги на території – безкоштовні на необмежену кількість часу. Окрім динозаврів, які рухаються, кліпають очима, і видають різні звуки, дітям можна пострибати на батутах, поїздити на машинках, покататись на гойдалках, побавитись у пісочниці.  

Також на території є гігантський ящур, якого можна осідлати. Проте, щоб покататися на ньому, треба вистояти у черзі. 

При вході можна придбати сувеніри чи прохолодні напої Навпроти сувенірів є фотозони – гігантські яйця динозаврів Усі фігури видають звуки, біля кожного макета є табличка з інформацією про даний вид динозаврів. На території є два батути, один видно на фото, інший – вкінці, біля біотуалету. Якщо пощастить і буде вільна – можна малечу покатати на таких машинках, які стоять по території. Черга до динозавра, на якого можна сісти..