Розмір компенсації, яка виплачується роботодавцю за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану, наразі становить 8 тисяч гривень.
У липні 2024 року держава виплатила роботодавцям 25,8 млн грн компенсації за працевлаштування 1006 внутрішньо переміщених осіб (ВПО), з яких 35 – люди з інвалідністю. Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко у понеділок, 5 серпня.
Також у липні роботодавці отримали компенсації за облаштування інклюзивних робочих місць для 160 працівників з інвалідністю І та ІІ групи в сумі 11,9 млн грн.
«Уряд компенсує підприємцям витрати за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, а також повертає частину витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Загалом, за липень Державна служба зайнятості компенсувала роботодавцям майже 38 млн грн, — зазначила Свириденко.
Повідомляється, що за сприяння ДСЗ вдалося працевлаштувати 3,1 тисячі ВПО.
Розмір компенсації, яка виплачується роботодавцю за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану, наразі становить 8 тисяч гривень.
У серпні 2023 року Уряд запровадив програму надання компенсацій роботодавцям витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ групи. Це витрати на придбання спеціальних меблів, пристосувань, обладнання, які необхідні такій людині, щоб його робоче місце було зручним і безпечним. Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з І групою інвалідності – до 106,5 тис. грн, з ІІ групою інвалідності – до 71 тис. грн.
Нагадаємо, внаслідок дефіциту працівників, викликаного мобілізацією, Україні потрібно перекваліфіковувати жінок на «чоловічі» професії адже державі бракує робочих рук.
Дефіцит кадрів на ринку праці посилюється: вакансій стає все більше, кількість шукачів зменшується, тож конкуренція продовжує падати.
Залиште відповідь