Ці справи ідеально підходять під категорію хороших, але, здійснюючи їх, готуйтеся потрапити у відділення поліції

Не все, що добре з точки зору моралі, законно. І навпаки. Ми зібрали найяскравіші, а іноді і до смішного абсурдні приклади від людей з усього світу, інформує Ukr.Media.

"Буває, перебрав, тому було б набагато логічніше просто поспати в машині замість того, щоб їхати додому. Але в деяких країнах буквально заборонено спати в машинах".

"В Японії не можна переробляти сміття, якщо воно не ваше. Там взагалі чуже сміття чіпати не можна. Ви, звичайно, можете врятувати чийсь старенький диван від звалища і забрати його собі, але будьте готові до того, що вас заарештують".

"У багатьох країнах виступати проти злочинних дій уряду — безумовно моральний вчинок, але проти встановлених законів".

"У Німеччині заборонено смітити на вулицях, тому залишати порожні пляшки з-під пива — поза законом, навіть якщо ви залишили їх поруч зі сміттям, щоб збирачеві скла не довелося ритися у відходах".

"У США в деяких штатах заборонено годувати бездомних людей. А десь навіть собак підгодовувати не можна".

"У більшості країн заборонена евтаназія. Так що якщо ваше життя з яких-небудь причин перетвориться в низку нестерпного болю і ви захочете, щоб близькі це все припинили, то їм пред'являть звинувачення у вбивстві".

"Судячи з усього, тепер заборонено навіть давати відсіч кривдникам в школі, інакше точно отримаєш догану".

"Дуже приватний приклад: не можна видавати бутильовану воду виборцям, які під сонцем стоять у черзі. Адже це може бути розцінено як агітація і порушення дня тиші".

"Продаж лимонаду сусідам. Пам'ятаєте американські фільми, де дітлахи займаються бізнесом у себе на районах? Це може навчити їх важливим урокам, але лавочку швидко прикриють, якщо про це дізнаються відповідальні інстанції".

Джерело