Ці речі притягують в будинок злидні і безгрошів’я

Перебої з грошима періодично виникають у кожного, але не треба впадати у відчай і вважати себе невдачливими, інформує gazetapo.lviv.ua.

Переберіть речі в своєму будинку, можливо, якісь з них притягують енергію бідності і заважають прийняттю зважених і правильних рішень.

Штучні або зів'ялі квіти

Жінки люблять отримувати квіти на свята і просто без приводу. Коли квіти свіжі, енергія у них позитивна, вони дають відчуття радості і натхнення.

Коли букет втрачає свіжість, треба відразу позбутися від нього, так як він стає магнітом для фінансових неприємностей.

Будь-яка зів'яла рослина небезпечна, так як воно стає перешкодою для появи грошей. Дуже сильний талісман для фінансів — грошове дерево, воно привертає багатство в ваш будинок.

Також не можна прикрашати житло штучними квітами, — це сильний магніт для бідності. Краще просто повісити картину, на якій зображений букет.

Порваний гаманець і м'яті гроші

Гаманець потрібно не тільки правильно вибирати, але і стежити за його виглядом. Якщо гаманець порвався, негайно замініть його на новий, інакше привернете в будинок злидні.

Перш, ніж покласти купюри в гаманець, вирівняйте їх, щоб вони не були пом'ятими і зім'ятими. Гроші люблять, коли їх тримають в порядку і тих, хто цей порядок дотримується.

Сміття в будинку, особливо поруч з виходом

Деякі люди залишають сміттєві пакети вдома біля дверей або з вулиці. Так робити не можна, так як якщо вхід захаращений — це прямий шлях до бідності і проблем з фінансами.

Не зберігайте біля входу в будинок брудне взуття, так як чистота цього місця відповідає за працьовитість і мотивацію людей. Частіше робіть прибирання в передпокої і гроші не змусять себе чекати.

Дзеркала, розбиті або встановлені в не призначених для цього місцях

Всі знають, що дивитися в тріснуте або розбите дзеркало не можна, є ризик накликати на себе біду. Такі дзеркала не можна зберігати в будинку, це призводить до фінансових проблем.

Важливо правильно розставити дзеркала: не можна вішати їх одне навпроти одного. Дзеркала — це потужні енергетичні джерела. Коли вони спрямовані одне на одне, утворюється зона, що блокує потоки енергії творення.

Дивні речі

Псування, зроблене за допомогою речей що підкладали в будинок, є причиною безгрошів'я.

Якщо в будинку виявлений дивний предмет, є ймовірність того, що його залишив недоброзичливець.

Техніка що не працює

Найчастіше це годинник. Якщо він зламався, потрібно віддати його в ремонт або викинути.

Не зберігайте в будинку зламані телевізори і телефони. Від цих речей вже немає користі, але часто люди не викидають їх, а зберігають в будинку і перекривають цим свої грошові потоки.

Джерело