Ці поради допоможуть вам більше не запізнюватися на роботу

Пунктуальність — це важлива якість для співробітника, який хоче побудувати вдалу кар'єру. Читайте, що робити, щоб перестати спізнюватися, інформує gazetapo.lviv.ua.

Співробітник, який систематично спізнюється на роботу, викликає роздратування не тільки начальства, а й колег. Часті запізнення можуть вилитися у великі неприємності і в результаті призвести до звільнення.

Читайте ТОП-7 порад, як позбутися звички спізнюватися на роботу.

Плануйте свій день заздалегідь

Подумайте з вечора, що ви вранці одягнете на роботу, і підготуйте всі речі заздалегідь. Продумайте, чим будете снідати, і відкладіть необхідні продукти на чільне місце в холодильнику (або приготуйте страву з вечора). Складіть оптимальний маршрут, по якому вам найлегше добиратися на роботу, і додайте до цього часу запас мінімум у 10 хвилин. Якщо дорога забирає в середньому 40 хвилин, то вийти з домівки вам слід за 50-55 хвилин, не менше.

Перед сном аналізуйте витрачений удень час

Подумайте, на що у вас вранці пішло забагато часу, і постарайтеся обчислити фактор, який краде ваші дорогоцінні ранкові хвилини. Можливо, вам варто менше часу присвячувати соцмережам і перегляду ранкових новин.

Мотивація

Своєчасні візити на роботу повинні стати для вас серйозною мотивацією. Пам'ятайте про те, що начальство цінує співробітників, які на самому початку робочого дня вже знаходяться на місці і готові приступити до виконання посадових обов'язків. Їм частіше довіряють виконання важливих завдань і, як наслідок, їм простіше просуватися по кар'єрних сходах.

Ніколи не придумуйте неймовірних історій про причину свого запізнення

Якщо так сталося, що ви все ж запізнилися, найкраще просто вибачитися, але в жодному разі не придумуйте неймовірні історії, які, нібито, послужили причиною запізнення. Брехню легко "розкусять" більшість ваших колег, і про вас будуть говорити як про несерйозну людину.

Заощаджуйте не тільки свій час

Якщо ваша робота передбачає часті зустрічі, то вам варто подумати не тільки про економію власного часу, а й часу людини, яка чекає вас на місці зустрічі. Пам'ятайте про те, що її час може бути на вагу золота, і ваше запізнення може істотно вплинути на її денний план.

Поради про переведення стрілок годинника не працюють

Багатьом людям радять перевести стрілку годинника на 10 хвилин вперед, проте цей метод ніколи не спрацьовує. Підсвідомість не обдурите, вона все одно знає, що годинник поспішає. Найкраще поставити перед собою певну мету. Наприклад, вийти з домівки не о 08:00, як зазвичай, а о 07:50, і докласти максимум зусиль для того, щоб виконати задумане.

Установіть правило — спізнюватися не можна!

Чітко сформулюйте в голові правило, що спізнюватися не можна ні за яких обставин. Це характеризує вас як ненадійного і незібраного співробітника, якому не можна доручити виконання важливих завдань. Якщо ви зацікавлені в кар'єрному зростанні, то повинні слідувати цьому правилу щодня.

Джерело

Exit mobile version