Ці «факти» зі школи вже давно настав час поставити під сумнів, адже в них істини немає зовсім

Ми всі пам'ятаємо, що нам втовкмачували в школі. Але з роками стає зрозуміло, що багато з отриманих знань не відповідають дійсності. І це, м'яко кажучи, інформує Ukr.Media.

У школі ми багато вчилися, але є деякі твердження, які з часом стали викликати сумніви. Нові дослідження та простий життєвий досвід показують, що деякі з цих "фактів" вкрай далекі від реальності.

Розгляньмо, що саме втратило актуальність.

"Пам'ятаю, як у школі ми всі вчили схему смакових зон язика. У результаті я дізнався, що це все — повна нісенітниця".

"Пам'ятаю, завжди говорили про "жир" так, ніби абсолютно всі жири шкідливі для здоров'я. Дійшло до того, що у якусь мить, чи не усі продукти в магазинах стали знежиреними. Звичайно, не всі вони шкідливі. Мало того, є багато корисних жирів для нашого організму".

"Те, що у мене не завжди буде калькулятор під рукою… Що ж, тепер на телефоні можна не тільки щось порахувати, а й узагалі дізнатися про відповідь на будь-яке питання".

"Пам'ятаю, як нам розповідали, що людина використовує потенціал свого мозку лише на 10%".

"Що якщо ти будеш добре вчитися і отримувати тільки п'ятірки, то зрештою у тебе буде хороша робота і багато грошей… Ах, якби…".

"На уроках нас попереджали, що нафта скінчиться мало не до двохтисячного і нам усім буде погано. Зараз є докази, що нафта не закінчиться взагалі".

"Що перед законом усі рівні…".

"Пам'ятаю, розповідали, що, на відміну від мого тата і дідуся, я не працюватиму на одній роботі все життя, я зміню місце "до трьох разів"… Зараз я працюю на шостій роботі і шукаю наступну".

"Що вища освіта обов'язкова, якщо претендуєш хоч на якусь гідно оплачувану роботу. Без жартів, цій дурниці вчили моє покоління, і це повна нісенітниця".

"О-о-о! А пам'ятаєте, як нам казали, що зовнішність не важлива? Досвід показав, ще як важлива!".

Шкільна освіта відіграє важливу роль у формуванні нашого мислення та розвитку. Вона надає базові знання та навички, які можуть бути корисними у нашому житті. Однак завжди важливо зберігати критичне мислення і з сумнівом ставитись до всього, що дізнаємося. Лише так ми зможемо претендувати на звання компетентних людей.

Джерело