Чоловіків-переселенців у Дрогобичі перевірятимуть на факт взяття на облік у військкоматі —

Війна Дрогобич Новини  Чоловіків-переселенців у Дрогобичі перевірятимуть на факт взяття на облік у військкоматі 29.03.2022 Дрогобицька громада, Дрогобицька міська рада, Дрогобич, Дрогобиччина, новини дрогобича, Новини Дрогобиччини

Дрогобицька громада стала прихистком для багатьох осіб, які були вимушені покинути рідні міста та регіони, що піддались ворожим обстрілам. У Дрогобичі переселенці проживають у гуртожитках вищих навчальних закладів міста, у школах громади та у приватних помешканнях.

Місто  гостинно надає прихисток усім переміщеним особам, яких налічується уже понад 7 тисяч. Чоловіків призовного віку зобов’язують стати на облік у військкомат.

На жаль, не всі чоловіки сумлінно виконують свій громадянський обов’язок перед країною. Час від часу з’являється інформація про те, що поодинокі переселенці чоловічої статі мігрують кожні кілька днів із закладу в заклад і не поспішають ставати на облік. Про це повідомили в прес-службі Дрогобицької міської ради.

«Ми повинні боротись з такими фактами. Так, ми приймаємо, поселяємо, харчуємо та всіляко підтримуємо переміщених осіб, бо розуміємо, що чимало з них пройшли пекло війни. Однак це стосується жінок із дітьми. Коли мова йде про чоловіків – ми  приймаємо їх, даючи їм один-два дні відпочинку з дороги, а надалі вони повинні стати на військовий облік, або ж повернутися в рідне місто та боронити його від окупанта», – наголошує заступник міського голови, керівник Координаційного Центру Андрій Ковч.

Відповідно до доручення, – відділ освіти повинен промоніторити ситуацію на факт проживання в навчальних закладах міста необлікованих осіб. У разі виявлення таких чоловіків їм буде вручено повістки до військкомату.

Джерело