Чи потрібний у Червонограді скейт-парк?У соцмережі Facebook червоноградці почали жваво обговорювати питання скейтбордингу.


Усім відомо, що на території центральної площі, підлітки та діти часто проводять своє дозвілля. Одні діти катаються на скейті, інші — на велобайках, треті — на роликах…


Оскільки на теренах міста нема скейт-парку чи спеціальних інших майданчиків, то підлітки, які захоплюються екстримом, використовують для своїх цілей східці пам’ятників, стінки фонтану, бордюри, тощо…


У однієї категорії обговорювачів виникає обурення з цього приводу, адже вони вважають, що таким чином діти нищать майно громади. Таке робити категорично не можна.


Інша категорія людей каже, що нема в цьому нічого такого страшного. Хай краще діти займаються активними відпочинком, ніж будуть сидіти за ком’ютером або по підвалах вживати наркотики.


Читачі, будь ласка, висловіть і Ви свою думку.


Можливо, потрібно звернутися разом до міського голови Червонограда, щоб він посприяв побудові у місті скейт-парку? Наприклад, у Сокалі, таку споруду побудували уже давно!


Проголосуйте в опитуванні, що відкривається нижче.


Пошир для друзів!