Червоноградська міська рада та Волинський національний університет імені Лесі Українки підписали угоду про співпрацю.12 травня у Червонограді побувала делегація Волинського національного університету імені Лесі Українки на чолі з ректором вишу Анатолієм Цьосем. Під час зустрічі з начальником відділу освіти Ігорем Гомонком були підписані угоди про співпрацю між університетом та відділом освіти, а також університетом і Червоноградською міською радою.


Угода, зокрема, передбачає підготовку фахівців для освітньої галузі громади та забезпечення безперервного професійного розвитку фахівців громади. Сприяння навчанню, перепідготовці та підвищенню кваліфікації в Університеті мешканців громади. Сприяння в реалізації дуальної освіти, проходженні виробничої практики студентами Університету в освітніх установах Червоноградської громади.


Гості також відвідали Червоноградський ліцей, зустрілися з дирекцією закладу, ліцеїстами, учнями 10–11х класів. Вони розповіли про Волинський національний університет, факультети, які функціонують у його складі, напрямки і умови навчання, а також закликали усіх охочих вступати до цього престижного в Україні вишу.

Джерело