Червоноградці привезли медалі із змагань »Кубок дружби»

6 травня в Ужгороді вихованці Червоноградської ДЮСШ №2 брали участь в 60-х Міжнародних змаганнях з легкої атлетики «Кубок Дружби» і показали на цьому турнірі високі результати.

«Золоті» нагороди у стрибках в висоту завоювали Станіслав Олійник та Анна Ковригіна. «Срібло» у стрибках в висоту виборов Олександр Микітко. Першу сходинку почесного п’єдесталу у стрибках в довжину посіли Каріна Уханська та Станіслав Дмитрів. У бігу на 100 метрів не було рівних Олександру Микітку, а Юлія Тіщенко показала на «стометрівці» третій результат і виборола «бронзу» змагань.

Найкращою була команда Червоноградської ДЮСШ№2 і в змішаній естафеті, тож Богдана Полєжаєва, Станіслав Олійник, Юлія Тіщенко та Олександр Микітко заслужено посіли перше місце.

Вітаємо наших спортсменів із високими досягненнями. Готували команду до змагань тренера Василь та Лариса Маковські.