Цей різновид молока старить мозок

Дослідники прийшли до лякаючого відкриття про те, який саме різновид молока призводить до прискореного старіння мозку. Йдеться про повноцінне жирне молоко, і тепер його рекомендується вживати в дуже помірних кількостях, інформує Ukr.Media.

Багато людей обожнюють молоко, а також активно споживають різного роду молочні продукти, які включає в себе підсолоджувачі. Але мало хто знає, що споживання двох повних чашок насиченого кальцієм молока з часом здатне зміцнити кістки. Однак нове дослідження показало, що існує один різновид молока, яка вкрай негативно впливає на інтелект і змушує мозок старіти в прискореному темпі.

Дослідження охопило 4 668 осіб у віці від 55 до 75 років, які ділилися інформацією з приводу своєї дієти, а також проходили через різного роду нейропсихологічні тести. У більшості добровольців спостерігався підвищений ризик захворювань серця. Через два роки після початку дослідження було проведено нове опитування, яке показало, що у любителів повноцінного жирного молока процес зниження когнітивної діяльності прискорився.

Хоча остаточні висновки робити передчасно, експерти вважають що найбільш важливим підсумком їх спостережень є необхідність уважніше ставитися до власного харчування. Якщо жирне молоко дійсно і призводить до зниження когнітивної діяльності, то воно точно не може бути єдиною причиною цього. Багато людей, що налягали на жирне молоко, також вживали багато цукру та інших штучних підсолоджувачів з молочними продуктами включаючи морозиво. А це може призвести до стрибків рівня цукру в крові, зниження чутливості до інсуліну, що також негативно впливає на когнітивне здоров'я. Любителям жирного молока рекомендується не забувати про ферментовані молочні продукти, включаючи кефір, йогурт і пробіотики.

Джерело