Букет на 1 вересня своїми руками: майстер-клас та фото

Букет на 1 вересня: майстер-клас

Зробити букет своїми руками не так вже складно і затратно, зате таким чином можна зробити цей подарунок вчителю більш особистим і цікавим. Адже їй буде набагато приємніше отримати власноруч зроблений букет, ніж безликі квіти з найближчого квіткового кіоску. Отже, що ж нам для цього потрібно? Давай розбиратися, інформує Ukr.Media.

Для букета нам знадобляться, звичайно, квіти. Бажано брати не більше 3 видів. Вони повинні поєднуватися між собою за колірною гамою. Також важливо, щоб у букеті було достатньо зелені. Так він виглядатиме свіжим, ніби щойно зібраним.

Крім квітів, тобі потрібно підготувати обгортковий папір, сизаль, дріт, ножиці, секатор, скотч, стрічки, міцні нитки. Саме для цього букета потрібні такі квіти: гербери, гвоздики, хіперікум червоний, декоративна капуста, декоративна зелень.

Першим ділом тобі потрібно зачистити всі квіти від непотрібних листів. Якщо твій букет входять троянди, то обов'язково потрібно видалити шипи. І справа навіть не в тому, щоб не поранитися. Якщо у троянди залишилися шипи, то вода буде швидше загнивати, і букет не простоїть довго.

Після зачистки треба підрізати кінчики стебел секатором. Не треба підрізати квіти ножицями, тому що так руйнуються квіткові капіляри. Якщо секатора у тебе немає, то краще скористайся тоненьким канцелярським ножем.

Після цього виріж конуси, висотою 15 см і діаметром 7-11 см з сизалю та обгорткового паперу. Згорни їх, з'єднавши конус з червоного паперу з конусом з помаранчевого сизалю. Верхній кінець дроту загни в середину, а нижній залиш виступаючим за конуси на 15-20 см.

У кожен конус встав невеликий букет. Закріпи його за допомогою скотча або міцної нитки.

Тепер збери ці конуси разом, склавши букет з кожного з них. Закріпи його скотчем, обріж стебла так, щоб всі були приблизно однакової довжини.

З сизалю виріж кілька квадратів зі стороною близько 25 см і оберни букет. Перев'яжи букет стрічкою, яка гармонує за кольором з квітами і обгорткою.

Тепер ти знаєш, як зробити букет на 1 вересня своїми руками, але зважишся на це чи ні — справа виключно твоє. А ми можемо тільки підкинути тобі кілька фотографій крутих букетів. Ну, так, для натхнення?

Оригінальні букети на 1 вересня

Дивись відео про те, як зробити букет на 1 вересня своїми руками:

Джерело