Бориславський «Нафтовик» змагатиметься за 3-тє місце Прем’єр-ліги Львівщини —

Борислав ДозвілляСпорт Новини  Бориславський “Нафтовик” змагатиметься за 3-тє місце Прем’єр-ліги Львівщини Борислав, Дрогобиччина, Новини Дрогобиччини

Вчора, 23 жовтня, на стадіоні “Школяр” у Львові відбувся п’ятий тур фінального етапу чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області з футболу. Бориславський СК “Нафтовик” зустрівся на полі з львівським ФК “Карпати-2”.  Завершилася гра з рахунком 4:1 не в користь бориславців. Суперники були підсилені воротарем основного складу футбольної команди “Карпати” Дмитром Фастовим, яка грає в I лізі чемпіонату України, тож пробити ворота було дуже непросто. Тим не менше, це був неабиякий досвід для “Нафтовика”, боротьба за 3 місце триває. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

У мерії детально розповіли про перебіг гри, зокрема зазначається, що нафтовики розпочали атакувати суперника одразу ж після стартового свистка і вже на п’ятій хвилині матчу борсилавська команда створила гольовий момент. Та воротар львів”ян впевнено захищав свої ворота. Весь перший тайм матч проходив на високих швидкостях та зустрічних курсах. На 30 хвилині нападник ФК “Карпат-2” відкрив рахунок в поєдинку. А під завісу першого тайму наші земляки пропустили контратаку, тож він закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів.

Другий тайм розпочався з наступів СК “Нафтовик”. Та голкіпер господарів, провівши декілька неймовірних сейвів, раз за разом “рятував” свої ворота. Далі гравці ФК “Карпати-2” почали використовувати контратаки, і, звісно, моменти забити в них з’явилися. На 65 хвилині рахунок матчу став 3:0. А незабаром у сітку воріт наших футболістів забили 4 гол.

Попри такий рахунок, “Нафтовик” продовжував атакувати суперника, створюючи моменти біля воріт “Карпат-2”. Але й вони не зупинялися. В одному моменті проти футболіста “Нафтовика” було порушено правила гри. Штрафний удар пробивав Дмитро Криворучишак. І він вдався — м’яч пролетів над стінкою “карпатців” та потрапив у нижній кут воріт. Тож на 85 хвилині матчу рахунок став 4:1. До кінця гри суперники ще обмінювалися небезпечними випадами, та рахунок вже не змінювався.

Наступний матч відбудеться у Бориславі у неділю, 30 жовтня. “Нафтовик” зустрінеться з ФК “Миколаїв”. Початок гри — о 14:00.