Бориславські спортсмени здобули 8 медалей на чемпіонаті області з армреслінгу —

Борислав ДозвілляСпорт Новини  Бориславські спортсмени здобули 8 медалей на чемпіонаті області з армреслінгу 15.02.2024

На чемпіонаті Львівщини з армреслінгу, який проходив впродовж 10-11 лютого, спортсмени Бориславської громади продемонстрували свою відмінну силу та техніку, здобувши хороші результати: 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Загалом участь у змаганнях брали 270 учасників з 32 команд.

В індивідуальних заліках наші спортсмени вибороли такі нагороди:

• Роман Сюма, учень ЗЗСО №7 посів І місце у змаганнях на праву руку, II місце – на ліву руку;
  • Ростислав Василевич, учень ЗЗСО №8 посів І місце на ліву руку, II місце – на праву руку;
  • Ольга Хромик, учениця ЗЗСО №8 посіла II місце у змаганні на праву руку;
  • Олександр Ушаков, учень ЗЗСО №7 посів III місце у змаганні на ліву руку;
  • Ігор Мащакевич, учень Бориславського ліцею посів 2 ІІІ місця – на праву так на ліву руку.

Усі призери змагань отримали запрошення представляти збірну Львівської області на національному чемпіонаті.

Підготував спортсменів до змагань тренер-аматор Андрій Багрій. Нагадаємо, на цьому ж чемпіонаті команда Східницької громади, яку рік часу тренує Андрій Багрій, виборола ІІ місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 20 медалей. Роботу з молоддю Борислава тренер розпочав лише кілька місяців тому, і вже такі блискучі результати.

Вітаємо переможців та бажаємо всім успіху на чемпіонаті України!