Бавились в закинутій котельні. У Трускавці 13-річний хлопчик отримав ураження струмом

Після трагедії небезпечна напівзруйнована будівля далі стоїть відкритою

У суботу, 6 серпня, на території недіючої котельні на вулиці Мазепи, 13-річний хлопець отримав важкий опік руки від ураження струмом. Про це Варто повідомила очевидиця події, п.Любомира, яка викликала швидку допомогу.

«Це було десь шоста вечора. У хованки діти бавились. Дивлюсь, біжать до мене, ціла зграя дітей. Один з них, Назарко, ледве йшов. Він рукою схопився за оголений електричний дріт!»

Хлопець отримав важкі ураження кінцівки, кров постійно текла з руки дитини.

«На руці була глибока діра, розміром з кулак, кров сильно хлестала, опік дуже глибокий, до кісток. Рука вся чорна була»

На місце прибули медики та поліція. Швидка допомога забрала дитину в Дрогобич. Потім направили до опікового центру у Львів. Станом на зараз дитині провели операцію.

Правоохоронці зазначили, що це вина батьків, бо дитина неповнолітня і вони мають пильнувати куди бігає, розповідають місцеві мешканці. Додають, що кілька днів тому з вікон котельні диміло, приїхала пожежна і за дві хвилини поїхала.

«Закинута напівзруйнована котельня стоїть відчинена, будівля – не знеструмлена, подвір’я – загаджене сміттям. Все – відкрите. Це кричуща ситуація», – наголошує пані Любомира.  

І тут явно більше запитань, аніж відповідей. Чому навіть наступного дня після трагедії небезпечна напівзруйнована будівля стоїть відкритою? Чому стільки років котельня руйнується у вільному доступі? Скільки ще має бути трагедій, щоб за проблему у густонаселеному районі нарешті взялися?

Поки у відповідальних осіб не доходитимуть руки навести тут лад – руки втрачатимуть діти. А то і, не дай Боже, життя..