Баскетбольний клуб зі Самбора – срібний призер Вищої ліги України з баскетболу

438100220 968943151902182 5293726500874319965 N

Самбірчани, окрім поразок від «Прометея», лише двічі програвали іншим командам, вигравши 25 матчів з 30.

У регулярному чемпіонаті Вищої ліги з баскетболу БК «Самбір» посів друге місце після «Прометея» зі Слобожанського, потрапивши до Фіналу восьми. Самбірчани, окрім поразок від «Прометея», лише двічі програвали іншим командам, вигравши 25 матчів з 30.

Вирішальна частина сезону, Фінал восьми, відбувся 19-21 квітня в Києві. Самбірчани спершу перемогли команду з Києва «Push Team-ДТЕУ» з рахунком 86:58, далі обіграли миколаївський «Ніко-Баскет» – 89:75, вийшовши у фінал.

У фіналі баскетболісти Львівщини поступилися лідеру регулярного чемпіонату – слобожанському «Прометею» з рахунком 40:106, здобувши «срібні» нагороди Вищої ліги.

«”Самбір” на рівних грав з фаворитом до середини другої чверті. На велику перерву команди пішли за переваги “Прометея” в 11 очок, а ось в другій половині команда зі Слобожанська повністю домінувала на майданчику й здобула перемогу», – зазначають на фейсбук-сторінці БК «Самбір».