Австралія ввела нові санкції проти Росії

Фото: pixabay.com Австралія розширила санкції проти Росії

У списку санкцій опинилися російські пропагандисти, чиновники та два білоруські військові підприємства.

Влада Австралії ввела санкції проти низки російських організацій, держслужбовців та восьми пропагандистів. Про це у середу, 18 травня, повідомляє 7News.

Так, до «чорного списку» потрапили пропагандист і генеральний директор інформагентства Россия сегодня Дмитро Кисельов, генеральний директор RT Олексій Ніколов, журналіст і ведучий Всеросійської державної телевізійної та радіомовної компанії Сергій Брильов, гендиректор холдингу Газпром-медіа Олександр Жаров, телеведучий Михайло Леонтьєв, військові кореспонденти Євген Піддубний, Олександр Коц та Дмитро Стешин.

Крім того, санкції введено проти директора Музею Перемоги Олександра Школьника, т.в.о. голови МНС Росії Олександра Чупріяна, першого заступника директора ФСБ Сергія Корольова та першого заступника начальника Генерального штабу збройних сил РФ Миколи Богдановського.

Також під санкції потрапили ПВК Вагнера та два білоруські підприємства: виробника гусеничної техніки Мінотор-сервіс та ВАТ КБ Радар.

Раніше повідомлялося, що Австралія запровадила санкції проти чиновників «ЛДНР» та депутатів РФ. Також Австралія ввела санкції проти 14 стратегічних підприємств РФ.

Джерело