Алгоритм дій при облаштуванні паркувального майданчика біля будинку.Алгоритм дій щодо влаштування гостьової стоянки для тимчасового паркування легкового автотранспорту на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку:


1. Визначити можливість влаштування гостьової стоянки ( з врахуванням мінімальних відстаней: від вікон будинку не менше 10 м, від межі земельної ділянки закладу освіти – не менше 15 м, а також враховувати наявні інженерні мережі, зелені насадження, дитячий чи господарський майданчики). Підготувати Схему влаштування гостьової стоянки, яку можна оформити в довільній графічній зрозумілій формі. Для одержання консультацій з цього питання можна звернутися в управління містобудування та архітектури Червоноградської міської ради ( м. Червоноград, вул. Паркова, 2″а». тел. 3-82-93, 3-20-00, робочі дні: понедiлок – четвер: з 8:00 до 17:15, п’ятниця: з 8:00 до 16:00, обідня перерва — з 12:00 год до 13:00 ) .


2. З метою погодження влаштування гостьової стоянки зібрати збори співвласників багатоквартирного будинку і оформити рішення зборів протоколом, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування («за», «проти», «утримався»), за встановленою законодавством формою (Протокол можна роздрукувати, використовуючи інтернет джерела, перейшовши за посиланням : https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1083-15#n13 ) .


3. Звернутися до управителя багатоквартирного будинку або голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку для написання відповідного звернення до виконавчого комітету Червоноградської міської ради, долучивши до нього вищезгаданий Протокол і Схему.


4. Розгляд вищезазначеного пакету документів на засіданні постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів при виконавчому комітеті Червоноградської міської ради, одержання Висновку.


5. Розробка зацікавленими особами ескізного проекту — проектної документації, яка визначає принципові планувальні рішення щодо влаштування гостьової стоянки ( розробляє архітектор, що має кваліфікаційний сертифікат) та погодження ескізного проекту з власниками інженерних мереж (у разі їх наявності).


6. Одержання управителем багатоквартирного будинку або головою об’єднання співвласників багатоквартирного будинку дозволу на порушення об’єкта благоустрою в управлінні житлово–комунального господарства Червоноградської міської ради ( м. Червоноград, пр. Шевченка, 19, тел. 32487, 31612, робочі дні: понедiлок – четвер: з 8:00 до 17:15 , п’ятниця: з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 год до 13:00 )


7. Виконання робіт з благоустрою гостьової стоянки.


Червоноградська міська рада

Джерело