Актор Бен Стіллер відвідав Львів

Фото: УВКБ ООН Бен Стіллер є послом доброї волі УВКБ ООН

Напередодні Бен Стіллер як посол доброї волі ООН прибув на польсько-український кордон зустрітись із біженцями.

Відомий голлівудський актор Бен Стіллер був помічений у центрі Львова у суботу, 18 червня. Відео з місця подій було оприлюднено у TikTok.

«Приємно, що люди розголошують і приїжджають власноруч допомогти», – написав автор ролика, на якому видно, як Стіллер ходить центральною площею Львова біля пам’ятника Тарасу Шевченку і говорить по телефону.

Напередодні управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомило у Twitter, що Бен Стіллер як посол доброї волі ООН прибув на кордон зустрітися з українськими біженцями.

«Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності», – йдеться у повідомленні.

Сам актор також у Twitter повідомив, що прибув до Польщі. Деталі його візиту до Львова наразі невідомі.

@shan_oleg

Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти, якось незруч

♬ David Golubenko Знову 21 травня — давид ♫

Нагадаємо, 30 квітня та 1 травня голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі перебувала з візитом в Україні. У Львові вона відвідала лікарню, де лікують дітей, які постраждали від обстрілів та вибухів, центр для дітей та молоді з інвалідністю, поспілкувалася з сім’ями евакуйованих та волонтерами.

Несподіваний приїзд Джолі викликав ажіотаж і у Росії. На цю подію відреагувало і МЗС країни-агресора.

Соцмережі реагують мемами на візит Джолі до Львова

Джерело