8 корисних автомобільних гаджетів.Багатьом автолюбителям доводиться довгі години проводити в дорозі, стоячи в пробках, їдучи у відрядження або вирушаючи у відпустку на інший кінець країни. Варто заздалегідь подбати про те, щоб почуватися комфортно в подібних ситуаціях і зробити подорож максимально приємною. У цьому можуть допомогти різні аксесуари з цього магазину https://www.aks.ua/uk/catalog/aksessuary-dlya-avtomobilya/. Це найкращі автомобільні гаджети, які підвищують комфорт та безпеку під час водіння. Варто звернути увагу на функціональність кожного з них.


Відеореєстратор


Автомобільні камери стають дедалі популярнішими серед водіїв. Ці пристрої фіксують дорожню обстановку через лобове та/або заднє скло. Вони пропонують два режими запису: під час руху та на стоянці.


Автомобільний зарядний пристрій


Розрядився телефон у дорозі? Нічого не втрачено, завдяки зарядному пристрою можна заряджати будь-які гаджети навіть під час руху. Краще вибирати моделі з кількома портами, щоб було можливість підключити відразу кілька пристроїв.


Камера заднього виду


У вас є проблеми з паркуванням? Чи відчуваєте ви стрес, коли їдете заднім ходом в обмеженому просторі? Це привід встановити камеру заднього виду на ваш автомобіль. Об’єктив, встановлений у рамку номерного знака, передає ширококутне зображення кабіну автомобіля. Завдяки цьому ви вчасно виявлятимете перешкоду.


Система GPS-навігації


Більшість нових автомобілів можуть похвалитися заводською навігацією. Однак у старих моделях такого налаштування немає. Якщо телефон у ролі навігатора вас не влаштовує, варто пошукати інше рішення. У цьому випадку ідеально підійде спеціальний пристрій GPS. Це обладнання, яке може привести вас до місця призначення, знайти найкоротший шлях чи підказати, як швидко об’їхати затор.


Тримач телефону


Корисним пристроєм є тримач для телефону. Завдяки ньому ми зможемо безпечно використовувати телефон під час руху.


Портативний бездротовий пилосос


Всі любителі чистоти в автомобілі, напевно, оцінять гаджет, що є портативним бездротовим пилососом. Це техніка, яка стане в нагоді кожному водієві, особливо в далеких поїздках.


Автомобільний перетворювач


Завдяки інвертору можна підживлювати всілякі електроприлади. При покупці не забудьте вибрати потужність, необхідну для ваших пристроїв, та відповідну синусоїду.


Портативний компресор


Повітря в шинах впало нижче норми, а заправок поблизу немає? Щоб уникнути небезпек, пов’язаних із розбортуванням коліс, варто задуматися про покупку компресора. Саме він дозволить нам накачати колесо у будь-якому місці та у будь-який час.

Джерело