Звички заможних людей, які відрізняють їх від бідних

Психологи переконані: заможні люди часто ведуть зовсім інший спосіб життя, що не залежить від розміру банківського рахунку, на відміну від людей із середнім і низьким доходом, інформує gazetapo.lviv.ua.

Ми підготували список з 4 найпопулярніших звичок багатих людей, за версією письменника і фінансиста Томаса Корлі.

Правило п'яти годин

Завдяки спостереженням за звичками успішних людей, журналіст Майкл Сіммонс одного разу вивів "правило 5 годин". Сіммонс з'ясував, що такі знамениті мільйонери, як, наприклад, Білл Гейтс або Марк Цукерберг щось читають і щось вчать не менше 1 години на день.

Опитування Корлі підтверджує це правило: 88% багатіїв відповіли, що присвячують читанню не менше 30 хвилин в день, тоді як серед решти населення цим займаються тільки 2% людей.

Планування дня

За результатами опитування, 81% багатіїв складають список справ і виконують його (у групі із середнім достатком таких лише 9%).

Мало того, заможні люди прокидаються рано і намагаються максимально ефективно використовувати весь вільний від роботи час. Спорт, навчання новому, хобі, рішення особистих справ — все що завгодно, тільки не деградація і не прокрастинація.

Чек-ап здоров'я

Дорогі комплексні чек-апи організму, доступні не всім! Але правильний спосіб життя, збалансоване харчування, помірні фізичні навантаження — це просто вибір людини.

76% опитаних бізнесменів відповіли, що займаються спортом 4 рази на тиждень і намагаються не їсти на ходу. Серед звичайного населення таким похвалилися тільки 23%.

Волонтерство

Так, у людей яки мало заробляють немає можливості витрачати великі (та часом і маленькі) суми на благодійність, але стати волонтером або, наприклад, донором крові не складає великих труднощів.

70% мільярдерів відповідали, що їхні діти займаються волонтерством і приділяють цьому близько 10 годин на тиждень. У людей із середнім доходом ця частка склала всього 3%.

Психологи вважають, що вагому частку рішень (близько 40%) ми приймаємо підсвідомо, "на автопілоті". Саме тому формування правильних звичок — дуже важливе завдання для тих, хто хоче стати успішним.

Щоб звичка "закріпилася", потрібен в середньому всього 21 день! Використовуйте цю інформацію, щоб змінити своє життя на краще.

Джерело